Phinance S. A. - Od 14 lat działamy na Polskim rynku. Koncentrujemy się na zabezpieczeniu spokoju finansowego naszych klientów poprzez dobór najlepszych rozwiązań finansowych z zakresu ubezpieczeń majątkowych, życiowych, planów emerytalnych, zabezpieczenia przyszłości dzieci. Ponadto dbamy o jak najtańsze finansowanie marzeń i celów naszych klientów, poprzez dobór najtańszych kredytów hipotecznych, gotówkowych, firmowych oraz leasingów.

Jeżeli szukasz pewnego miejsca pracy, chcesz być niezależny, nie mieć planu sprzedażowego i być dla siebie Szefem - dołącz do nas !

Doradca Kredytowy

Zakres obowiązków:

  • Aktywne pozyskiwanie Klientów i budowanie z nimi trwałych relacji biznesowych,
  • Ocena zdolności finansowej przedsiębiorstw oraz klientów indywidualnych,
  • Rozpoznawanie potrzeb i przygotowywanie optymalnych rozwiązań,
  • Obsługa Klientów zgodnie ze standardami firmy,
  • Stałe monitorowanie rynku finansowego i uzupełnianie swojej wiedzy,
  • Dbałość o pozytywny wizerunek firmy.

Wymagania:

Jeśli jesteś komunikatywny, lubisz pracować z ludźmi,

Posiadasz umiejętności analityczne,

Jesteś samodzielny, wychodzisz z własną inicjatywą,

Masz ambicje i chcesz podjąć ciekawą pracę,

Nie czekaj! Dołącz do naszego zespołu już dziś!

Nie wymagamy fachowej wiedzy ani doświadczenia.

Osobiście przygotujemy Cię do zawodu przyszłości !

Zapewniamy:

  • Pracę w renomowanej, stale rozwijającej się i niezależnej firmie,
  • Działanie na platformach on-linei systemie CRM,
  • Dostęp do najszerszej oferty produktowej na rynku,
  • Sprawiedliwy system wynagradzania oparty o wyniki,
  • Cykl 160 godzin szkoleń na początek - potwierdzony Certyfikatem,
  • Egzaminy licencyjne uprawniające do wykonywania zawodu,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa+ prowizja),
  • Liczne konkursy z nagrodami - w tym roku to tylko: Tajlandia, Malta, Porsche Experience Istambuł, etc.

Nie zastanawiaj się! Aplikuj teraz!

Czekamy na Twoje CV!

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam dobrowolną zgodę na przetwarzanie przez administratora, którym jest Phinance S.A. z siedzibą i adresem w Poznaniu przy ul. Ratajczaka 19, moich danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie w celu przeprowadzenia procedury rekrutacji na stanowisko Doradcy Kredytowego"

www.phinance.pl

www.youaretheboss.pl

Aplikujesz do:
Phinance S.A
Miejsce pracy:
Polska / Małopolskie: Kraków

panel historii złożonych aplikacji

regulamin

* - pola wymagane