Elektryk / Elektromonter

Pośrednictwo Pracy Soberka

Ogłoszenie numer: 29406, z dnia: 2018-06-13

Opis firmy:

Pośrednictwo Pracy Soberka współpracujące z firmą o ponad 25 letnim doświadczeniu oraz ugruntowanej pozycji na niemieckim rynku, poszukuje fachowców do pracy na terenie Niemiec. Naszym pracownikom zapewniamy solidne warunki zatrudnienia oparte na Niemieckiej umowie o pracę w stabilnej firmie.

Miejsce pracy: Niemcy

Obowiązki

  • > montaż instalacji elektrycznych w budynkach mieszkalnych, centrach handlowych
  • > montaż tras kablowych, gniazdek, przełączników, oświetlenia
  • > montaż oraz okablowywanie skrzynek bezpiecznikowych
  • > okablowywanie oraz montaż szaf sterowniczych

Wymagania

  • > minimum komunikatywna znajomość języka niemieckiego (wymóg konieczny)
  • > odpowiednie kwalifikacje zawodowe
  • > ukończona szkoła w zawodzie Elektryka
  • > doświadczenie na stanowisku Elektryka
  • > prawo jazdy kat. B

Oferujemy

  • > umowę o pracę na niemieckich warunkach zawartą z niemieckim pracodawcą na czas nieokreślony
  • > długoterminową współpracę
  • > stawkę godzinową (do negocjacji w zależności od doświadczenia)
  • > dietę dzienną
  • > możliwość pobierania zaliczek
  • > dodatki świąteczne oraz urlopowe
  • > bezpłatne zakwaterowanie które zapewnia i opłaca pracodawca (komfortowe mieszkania 1 – max 2 osobowe)
  • > pracę w pełnym wymiarze godzinowym plus możliwość pracy w nadgodzinach
  • > odzież roboczą oraz narzędzia do pracy
  • > opiekę koordynatora polsko- niemiecko języcznego
  • > wszystkie świadczenia przysługujące pracownikom z tytułu zatrudnienia na terenie Niemiec (ubezpieczenie, Kindergeld itp.)

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; Tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).

Możliwy kontakt telefoniczny z Pracodawcą: 343502159

Miejsce pracy:
Niemcy

panel historii złożonych aplikacji

regulamin

* - pola wymagane