Manpower jako Agencja Zatrudnienia, posiadająca certyfikat o numerze rejestru 412, dla swojego Klienta Firmy HUTCHINSON, producenta uszczelnień karoseryjnych do samochodów,
poszukuje Kandydatów do pracy na stanowisko:

Operator linii produkcyjnej
Prowadzącego linię produkcyjną

Pierwsze miesiące w celu zdobycia doświadczenia w Łodzi, od lipca/ sierpnia praca w Zawadzie k. Dębicy.

Zakres obowiązków:

  • Podstawowa obsługa maszyn i urządzeń produkcyjnych
  • Kontrola jakości wyrobu zgodnie ze standardami firmy
  • Pakowanie wyrobu gotowego

Na stanowisko Prowadzącego linię:

  • Nadzorowanie Pracy całej linii
  • Ustawianie wymiarów geometrycznych profili zgodnie z rysunkiem technicznym
  • Zarządzanie niewielkim zespołem
  • Zapewnienie ciągłości rozruchu linii i raportowanie wyników do kierownika zmiany

Wymagania:

  • Gotowość do pracy w systemie 3 zmianowym lub 4-brygadowym
  • Mile widziane doświadczenie w pracy produkcyjnej
  • Zdolności manualne
  • Dokładność i rzetelność w pracy
  • Silna motywacja i chęć do Pracy

Na stanowisko Prowadzącego linię dodatkowo wymagane są:

  • Techniczne predyspozycje
  • Doświadczenie w zakresie ustawiania i kontroli maszyn

Oferta:

  • Bezpłatny transport do Dębicy
  • Zapewniamy i pokrywamy koszt zakwaterowania
  • Pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na pełny etat
  • Możliwość stałego zatrudnienia
  • Atrakcyjne wynagrodzenie – stawka podstawowa + bogaty system premiowy ( Premia za stystem 4-brygadowy 550 zł brutto, Premia za polecenie nowego pracownika 500 zł brutto)
  • Możliwość korzystania z benefitów w ramach programu Manpower Premium
    (m.in.: karta Multisport, dodatkowe ubezpieczenie PZU, pakiet medyczny, kupony zniżkowe)

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV wraz z poniższą klauzulą (w temacie proszę wpisać nazwę stanowiska i nr ref.).

Prosimy o załączenie do aplikacji klauzuli ze zgodą o przetwarzanie danych osobowych w ramach rekrutacji.

Aplikujesz do:
ManpowerGroup Sp. z o. o.
Miejsce pracy:
Polska / Podkarpackie: Dębica
Operator linii produkcyjnej/ Prowadzący linię w firmie Hutchinson

panel historii złożonych aplikacji

regulamin

* - pola wymagane